Co mogę dla Ciebie zrobić?

Fotografia

Fotografią zajmuję się zawodowo. W ramach swoich usług mogę zaoferować Ci przygotowywanie, stylizację i fotografię potraw do Twojego magazynu, materiałów reklamowych i książek kucharskich. Sprzedaję również zdjęcia znajdujące się w moim portfolio, więc jeśli chciałbyś któreś z nich wykorzystać napisz do mnie podając:
- link do interesującego Cię zdjęcia,
- preforowaną formę umowy (licencyjna czy przekazanie praw majątkowych),
- pola eksploatacji, na których będzie używane zdjęcie.

Testowanie przepisów

Jeśli przygotowujesz książkę kulinarną lub adaptujesz ją na polskie warunki możesz potrzebować osoby, która z perspektywy czytelnika przetestuje zamieszczone w niej przepisy. W ramach testu dowiesz się ode mnie ile czasu zajęło mi przygotowanie potrawy, jak oceniam rezultat, trudność wykonania i dostępność składników, czy treść jest zrozumiała, czytelna i nie ma w niej istotnych braków. Cena takich usług zależy od ilości przepisów do przygotowania, czasu na wykonanie testów, tego czy zwracane są później koszty zakupionych towarów - dobrze jeśli od razu określisz to w mailu do mnie.

Konsultacje z fotografii kulinarnej

Czasem nie mamy ochoty kupować książek i czytać dziesiątek artykułów, tylko wolelibyśmy, żeby ktoś po prostu pokazał nam swój warsztat i doradził co moglibyśmy robić lepiej. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chciałbyś skorzystać z mojej pomocy, zapraszam Cię na indywidualne konsultacje. Podczas spotkania przeanalizujemy Twój proces tworzenia fotografii, przeprowadzimy sesje zdjęciową wybranego przez Ciebie wcześniej tematu, spróbujemy rozwiązać problemy, które spotykasz na swojej fotograficznej drodze. Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie na jakim sprzęcie pracujesz, pokaż swoje zdjęcia, wskaż problemy i oczekiwania. Informacji o cenie kursu udzielam mailowo.

Zapraszam do kontaktu,
Asia Bartnik